ARAÇ TAKİP SİSTEMLERİ

Filo Yönetimi

Arte Araç takip sistemleri olarak , Filo sahipleri için özel tasarlanmış arayüzü ve Can Bus özellikli cihazlarımız ile hizmet veriyoruz.

Arte Filo yönetimi ; Araç Takip cihazı ile araç diagnostik hatlarından gelen bilgileri derleyerek sunucular aracılığı ile filo yöneticilerine  an ve an aracın Kilometre bilgisi , Yakıt Seviye Bilgisi , Toplam Tüketilen Yakıt Bilgisi , Araç Aks Ağırlığı , Servis Zamanı , Devir , Motor Saati , Motor Isısı  Hatta sürücünün ne kadar gaz pedalına bastığına kadar bir çok bilgiyi içeriyor . Bu bilgiler filoların en büyük gideri olan yakıt tüketimizde % 20 ye varan tasarruf sağlamakla beraber , araç kullanım istatisliği , sürücü performans hesaplama , yakıt hırsızlığı ve planlama konularında kesin bilgilerin derlenmesini sağlıyor.

Aynı zamanda elde edilen istatistlik bilgiler maliyet hesaplama bütçeleme gibi finansal boyutta filo sahiplerine üstün ayrıcalıklar sağlıyor.

 

Arte Filo yönetim sistemi gün ve gün güncellenen içeriği ile her geçen gün daha fazla bilgi içermekte ve filo sahiplerinin maliyetlerini düşürmektedir. Hızlı geri dönen yatırım maliyeti sayesinde filo yönetiminde ek maliyet getirmemektedir. Türkiye de kullanılan bir çok ağır vasıta ya entegre edilebilen Arte Can Bus cihazı türkiyede üretilmekte ve arte yazılım ekibince geliştirilmektedir

 

anasayfa