ARAÇ TAKİP SİSTEMLERİ

Araç Takip Bayilik Sistemi

 

 Arte araç takip sistemleri satışlarını bayileri üzerinden gerçekleştirmektedir , İki tip bayilik sistemi vardır bunlardan birincisi ; Arte markasını kullanarak kendisi için belirlenen coğrafi bölge içersinde faaliyet gösteren bölge bayileri , İkincisi ; Kendi markası ile faaliyet gösteren bağımsız bayiler . 

  1 ) Bölge Bayileri :  Bölge bayileri belirli bir coğrafi alan içerisinde Arte markası yada kendi markası ile satış yapabilen firmalardan oluşmaktadır . Arte nin belirlediği satış stratejileri doğrultusunda belirli hedefleri olan bağımsız firmalardır . Arte bu firmalara belirli şartlar dahilinde o bölgede tek yetkiilik hakkı vermektedir . Bayiler le gelir paylaşımı yaparak müşteri devamlılığının sağnması için bayii yi desteklemektedir. Bayi bölgesi içerisinde gelen tüm taleplerden sorumlu ve Arte yi temsil etmektedir. Arte araç takip sistemi nin satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmektedir.

2 ) Bağımsız Bayiler : Kendi arayüzü ver markası ile faaliyet gösteren arte ile organik bağı olmayan işletmelerdir. Hem araç takip cihazında  hem yazılımlarda kendi markasını taşımaktadır . Tüm türkiye de satış ve pazarlama hakkına sahip oldukları gibi kendi bayilerini oluşturabilmekteler . Tüm yazılım destek faaliyetleri arte yazılım ekibi tarafından yürütülmektedir , Arte yazılım da yaptığı tüm geliştirmeleri bağımsız bayilerle de paylaşmaktadır. 

                                                     www.aractakipsistemleri.net