ARAÇ TAKİP SİSTEMLERİ

S 300 araç takip cihazı

 Araç takip sistemleri GPS ve GLONAS uyduları aracılığı ile belirlenen yüksek hassasyetli konum bilgisinin GPRS aracılığı ile veri işleme merkezlerine gönderilmesi esasına dayanan telematik cihazlardır. Armoli S 300 araç takip terminali , Armoli mühendisleri tarafından türkiye de geliştirilmiş sınıfındaki ürünlere göre benzersiz özellikleri ile öne çıkan yüksek teknoloji kullanılarak üretilen bir telamatik ünitedir.

6 - 36 VDC gerilim altında otomotiv standartları olarak belirlenen tüm şartları taşımaktadır . GPS uydularının yanı sıra rus GLONAS uydularından da konum bilgisi alarak yüksek hassasiyetli konum bilgisi sağlamaktadır. Dahili batarya seçeneği ile satışa sunulan S 300 iki adet  Analog - Digital programlana bilir giriş ve 2 adet programlanabilir dijital çıkışı bulunmaktadır. RS 232 terminal girişi sayesinde çevre birimleri ile haberleşebilmektedir. Poligon yapıda GeoFense özelliği ile bölge kontrolü yapabilmektedir. 10000 offline kayıt sağlamakta ve hafızası opsiyonel olarak değiştirilebilmektedir.

                                                                         www.aractakipsistemleri.net  

Armoli Mühendislik tarafından geliştirilen S 300 araç takip cihazı firmamız sistemine dail edilmiştir. GPS ve GLONAS destekli gelişmiş araç takip terminali S 300 ,Arte araç takip sistemi ile tam uyumlu olarak çalışmaktadır.

 Geniş aksesuar seçeneklerine sahip S 300 Araç takip cihazı düşük enerji tüketimi , Yüksek hassasiyetli konum desteği ile öne çıkmaktadır. 

 

araç takip ,  araç takip sistemi , araç takip sistemleri fiyat araç takip fiyat