ARAÇ TAKİP SİSTEMLERİ

Araç Takip Sistemleri

Arte Takip  Hakkında... 

2000'li yıllarda mühendislik hizmetleri veren bir proje firması olarak faaliyete geçti. Gelişen teknolojiye paralel olarak sürekli kendini geliştiren bir yapı ile ülke genelinde kendini kanıtlamış bir sistem entegratörü olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sağladığı tüm hizmetlerin müşterilerinde verimlilik ve rekabet avantajı oluşturacak çözümler olmasına özen göstererek, müşterilerine kusursuz bir hizmet sunmayı kendine vizyon edinen ARTE'nin en önemli misyonu; kullanım ve zamandan tasarruf ettirerek işhayatında verimliliği arttıran teknolojik çözümler sunmaktır.

ARTE, sürekli gelişen teknolojiyi, rekabetçi fiyat ve eksiksiz destek hizmeti ile sunmaktadır. ARTE'nin sunduğu en önemli maliyet avantajı entegre çözümler üretip müşterilerinin bu hizmetlere doğrudan erişmesini sağlamasından kaynaklanmaktadır.

ARTE sağladığı bütünleşmiş hizmetler ile kendi bünyesinde komple çözüm üretebilen bir kaç firmadan biridir.

ARTE Araç takip sistemi sektöründe en uygun fiyatlı araç takip sistemini , en kaliteli hizmet ile birleştirerek faaliyet gösterdiği diğer sektörlerde olduğu gibi araç takip sektöründe de ilk sırada en çok tercih edilen firma olmayı hedeflemektedir.

ARTE TAKİP  Araç takip sistemi  , filo yönetimi , filo takip , personel takip gibi mobil takip sistemleri ndeki tüm yazılım hizmetini kendi personelince geliştirmektedir . Araç takip cihazı ve Mobil takip cihazları Kocaeli Gebze de Tubitak MAM desteğiyle üretilmektedir.

Şubat 2012 itibariyle Türkiye de 72 bayi ile  Azerbaycan , İran , Irak ve Mısırda faaliyetlerini sürdürmektedir.
ARTE ; Güvenlik sistemleri , Yangın Söndürme sistemleri , Proje, Danışmanlık, Araç takip sistemi, Telemetri, Trafik sinyalizasyon Sistemleri , Toptan Elektronik Cihaz satışı , İnternet Mağazacılığı ,Yazılım ve Otomasyon sistemleri alanlarında faaliyet göstermektedir.

"Güçlü  ve etkin bir yapılanma ile Sanayi, Kamu ve Eğitim Sektörlerinin tamamına özel proje ve mühendislik çalışmaları ile hizmet vermekteyiz. 7 gün 24 saat kesintisiz çalışan pazarlama ve servis ağımızla sürekli ve hızlı destek imkanı sunmaktayız. Uzman Mühendis ve Teknisyen kadromuz Güvenlik ve Kontrol Sistemlerindeki bilgi, birikim ve tecrübesini ölçülebilir farklılık yaratmak olarak misyon edinmiştir. Firmamız; Nitelikli Personeli ve Tecrübesi ile kalite ve hizmet anlayışını tüm Türkiye’de ve komşu ülkelerde   ispatlamış ve müşterilerinin güvenini kazanarak başarılarını  perçinlemeye devam etmektedir."